Star Wars: Tiny Death Star - dostępne na WP8

Tiny Tower na Windows Phone? Czemu nie, niestety w innej wersji, ALE JEST!

wstęp do gry

wstęp do gry (http://www.heavy.com/)

Każdy kto miał do czynienia z grą Tiny Tower wie mniej więcej o co chodzi, a mianowicie, chodzi o budowanie bloku mieszkalnego wraz z pewnymi usługami. W tej części (pierwsza część nie wyszła na WP) doszło dużo nowych motywów z popularnego filmu "Star Wars".

Wstęp do gry
Gra na start pokazuje, jak grać, jak zacząć ale jak to każdy człowiek klika pomiń (w tym ja). w grze nic innego nie trzeba robić tylko ją czasem "odwiedzić", zrobić "zamówienia" na produkty i pomagać mieszkańcom.
Widok z gry

Jak widać, mamy bloki mieszkańców oraz bloki z usługami. Nie będę opisywał całkowicie gry bo to nie opis gry a tylko przedstawienie, że gra wyszła (ciekawa).
"mentor"

W grze również pojawił się mentor który daje nam zadania, niestety zadania są mało korzystne, ale czemu nie :-)
Imperium

Wraz z nową wersją doszedł nowy typ budowy. Można tworzyć imperia które pomagają chronić nasz budynek (ponoć). Moim skromnym zdaniem jest to po prostu "atrakcja"
Menu

Menu gry jest banalne, znajduje się tam sklep, lista mieszkańców i wiele różnych wejść do których nikt nie zajrzy ;-) Jest tam również "Holonet" jest to taki Facebook dla mieszkańców, którzy piszą co robią, jak im się żyje w waszym bloku.

Polecam tą grę wszystkim ludziom, na prawdę wciągająca. Jedyne wady gry to:
1. Błędy z płatnością w buxach(ich walutą) jak coś kosztuje 1bux to należy się spodziewać, że może wziąć ich aż 30(robiąc na "krechę")
2. Na telefonach, które mają 512mb ramu gra będzie czasem klatkowała, niestety.
3. Nie zawsze zapisuje stan gry
4. Niestety gra nie jest połączona z xbox więc nie dostaniemy punktów za osiągnięcia, a szkoda.

Gra również dostępna jest na Windows 8/8.1.

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

QR do aplikacji na WP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Aplikacja Dnia: Flick Kick Football Legends Czy Google Hangouts wyprze tradycyjny SMS? Flat Design w aplikacji Facebook i inne nowości, ale znowu nie dla każdego... Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji Match 3 z elementami RPG? Warto spróbować! Open beta Galaxy on Fire Alliances już w App Store. Nie każdy jednak zagra! Zostań farmerem. Ta gra podbija światowe rynki Aplikacja Dnia: Sleep Cycle alarm clock w promocyjnej cenie! Appshaker Komórkomanii #69 - Fist of Awesome, Time Surfer, Switchr i inne Anomaly 2 na Androida to tytuł, w który trzeba zagrać Hearthstone: Heroes of Warcraft - Blizzard wreszcie na telefonach

Popularne w tym tygodniu:

Fortnite: Battle Royale trafi na smartfony. Będziesz mógł rywalizować z konsolowcami i pecetowcami Znudzony Pokemon GO? Oto 3 nadchodzące gry w podobnym stylu PUBG Mobile już do pobrania. Szał battle royale ogarnie użytkowników smartfonów?